مقالات

لوله بازکن قوی

دلایل پرشدن چاه در تخلیه چاه

اولین مشکلی که می تواند در روند زود پر شدن چاه فاضلاب تاثیر داشته باشد قسمت حفاری چاه فاضلاب هست. اگر حفر چاه به خوبی صورت نگیرد می تواند صدمات بسیار بدی از جمله زود به زود پر شدن چاه فاضلاب صورت گیرد.

حتی اگر از مقنی کار یا کسی که حفاری چاه را انجام می دهد مشاوره بگیرید ممکن است برای اینکه هزینه بیشتری را انجام ندهید به شما پیشنهاد نکنند. و بگویند که خاک منزل شما محکم هست و ریزش نمی کند و نیازی به خدمات جانبی نیست.

مشکلاتی مانند: ریزش خاک دیواره چاه به درون چاه , عدم فرار آب از طریق روزنه های خاک به عمق زمین , چسبیدن فضولات به دیواره چاه فاضلاب و کم حجم شدن درون چاه و عدم فرار آب از طریق روزنه دیواره چاه به درون خاک از مهم ترین عوامل پر شدن چاه فاضلاب هست.

 

دلیل گرفتگی لوله در لوله بازکنی

ار عوامل مهم گرفتگی لوله ها جمع شدن موهای زائد به مرور زمان در داخل لوله و همچنین روغن ها و باقیمانده چای داخل سیفون آشپزخانه هست. همینطور افتادن صابون درون لوله حمام هم از مشکلات گرفتگی لوله می باشد.

ساید اولین کاری که به ذهن شما برسد استفاده از محلول اسیدی هست. محلول ها تاثیر بدی در لوله ها دارند. محلول های شیمیایی به مرور زمان باعث خرابی لوله ها می شوند. استفاده زیاد از محلول های اسیدی می تواند باعث آسیب به لوله ها شود. پس به شما پیشنهاد می کنیم که فقط یکبار از محلول شیمیایی استفاده کنید.

استفاده از محلول ها حتی باعث می شود که هنگام استفاده از دستگاه لوله بازکنی هم باعث آسیب دیدگی به لوله ها می شود. زیرا با چرخیدن سر فنر لوله بازکنی به درون لوله و ضرباتی که به لوله می زند , اگر لوله نازک شده باشد احتمال سوراخ شدن و ترکیدگی لوله بیشتر می شود.

شما می توانید با کمک سرویس کاران مجموعه لوله بازکنی پرتقال این خدمات را در تهران نو به صورت شبانه روزی دریافت کنید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *