تخلیه چاه

تخلیه چاه صداقت

محل اصلی دفع فاضلاب در ساختمانهای تهران به دو دسته چاه فاضلاب و شبکه فاضلاب شهری تقسیم می شود. چاه فاضلاب بعد از مدتی پر می شود و نیاز به تخلیه چاه، کف تراشی چاه و لایروبی چاه به وجود می آید، زمان تخلیه چاه بسته به شرایطی همچون نوع خاک، اندازه انباره چاه، تعداد ساکنین و … متفاوت است.

خدمات فنی سماء سالهاست که خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می دهد و با استفاده از تجهیزات حرفه ای در کوتاه ترین زمان و بدون کثیف کاری سرویس دهی می کند.

Tanker

تمامی شعب ما در سراسر مناطق تهران خدمات تخلیه چاه ارزان و فوری شبانه روزی به مشتریان خود ارائه می کنند و این مهم با تکیه بر نیروی متخصص اعم از (مقنی و تکنسین چاه)، ماشین آلات پیشرفته، پمپ کف کش و لجن کش، تانکرهای بزرگ و کوچک، عضویت در اتحادیه اتفاق افتاده و تنها در خدمات فنی تهران قابل ارائه است.

تمامی شعبات ما زیر نظر دفتر مرکزی و اتحادیه لوله بازکنی هستند و قیمتهای ارائه شده در این مرکز بسیار ارزان و مناسب است. همچنین به دلیل وجود دفاتر متعدد در سطح شهر سرویس دهی از نزدیکترین دفتر انجام می شود که گذشته از سرعت بخشیدن به کار هزینه ایاب و ذهاب را کاهش می دهد و ما در این مرکز هزینه ایاب و ذهاب را از مشتری دریافت نمی کنیم.

در هر کجای تهران که هستید با ما تماس بگیرید ، نزدیکترین اکیپ تخلیه چاه در کوتاه ترین زمان ( کمتر از یک ساعت ) خود را به محل شما می رساند و مشکل پر شدن چاه فاضلاب شما را رفع می کند .

اکیپهای تخلیه چاه خدمات فنی سماء در مناطق مختلف شهر مستقر هستند و بلافاصله پس از تماس شما جهت خدمات رسانی به محل اعزام می شوند و پس از تشخیص محل دهانه چاه بدون خرابی آن را تخلیه می کنند.

ما پس از تخلیه چاه دهانه را می پوشانیم و مثل روز اول به شما تحویل می دهیم، چنانچه نیاز به تعمیر میل و طوقه چاه باشد آن را نیز با دریافت مبلغ کوچکی ترمیم می کنیم.

تلفن های تخلیه چاه در تمام ساعات شبانه روز به صورت (24 ساعته) و در هفت روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد ، ما بدون تعطیلی حتی در تعطیلات رسمی خدمات تخلیه چاه شبانه روزی ارائه می کنیم.